Czy asymetria oczu po korekcie powiek górnych to błąd w zabiegu?

Czy asymetria oczu po korekcie powiek górnych to błąd w zabiegu? Czy można to skorygować?

Pierwszym krokiem jest konsultacja u osoby, która wykonała zabieg. Nie wiemy kiedy zabieg był wykonany, czy wszystko po zabiegu się już wygoiło.

Jeśli więcej niż pół roku czasu minęło od wykonania zabiegu można się skonsultować u innego specjalisty z tej samej dziedziny medycyny.

Pozdrawiam