Czy asymetria piersi może się wyrównać w najbliższym czasie u 19-latki?

Czy asymetria piersi może się wyrównać w najbliższym czasie u 19-latki czy już nie ma szans ,aby piersi były bardziej równe ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Nie zawsze piersi są symetryczne lecz w tym wieku raczej nie ulegną większym zmianom (ewentualnie w trakcie ciąży, połogu lub po przytyciu).