Czy ataki paniki to nerwica?

Czy to może być nerwica? Po trzytygodniowej infekcji (gardło z powiększonym migdalem katar i ogólne rozbicie) po tygodniu objawy ustąpiły ale zostało osłabienie i dołączył ból węzłów chłonnych bez powiększenia. Na chwilę obecną mam zawroty głowy ogólne osłabienie i uczucie drętwienia głowy Badania laboratoryjne wykonane na sor nie odbiegały od normy(nieznacznie zwiększona ilość leukocytów) Od wczoraj mam ataki paniki Przed pojawieniem się wszystkich objawów żyłam w dość dużym stresie.

Witam Panią
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Może Pani skonsultować problem z psychiatrą.
Przede wszystkim jednak zachęcam Panią do psychoterapii,
która jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Szanowna Pani, wielokrotnie pojawiające się ataki paniki w sytuacjach nieuzasadnionych są jednym z podstawowych objawów zaburzeń lękowych (nerwicowych). Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą lub psychologiem.
Pozdrawiam