Czy Axotret można zażywać z Parogenem i Trittico Cr?

Witam. Mam 18 lat. Zażywam leki na nerwice lękową, rano ParoGen 20 mg a wieczorem Trittico CR 150 mg. Od dermatologa dostalam Axotret 20 mg na tradzik? Czy axotret moge zazywac z parogenem i trittico cr?

Taka młoda osoba powinna poddać się oddziaływaniom psychoterapeutycznym. Samo przyjmowanie leków nie wystarczy. O tym czy łączyć leki i ewentualnie które, należy porozmawiać z lekarzem, który leki zlecił.