Czy Baclofen i Tizanor osłabiają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, mam pytanie dotyczące jednoczesnego brania dwóch-chyba-podobnie działających leków. Lekarz zalecił mi branie Baclofenu 2x10mg w ciągu dnia, a na noc mam brać Tizanor (2mg). Z tego co się orientuję (internet) oba leki mają podobne działanie i nie wiem czy stosować się do zaleceń lekarza, czy może jeden z tych leków jest zbędny? Proszę także o radę, czy te leki mogą osłabiać działanie antykoncepcyjne Ovulastanu? Z góry dziękuję za poradę. Pozdrawiam, Agnieszka.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy lekarz wiedział o przyjmowanych tabletkach antykoncepcyjnych?