Czy badania hormonalne mieszczą się w normie?

Witam Bardzo proszę o opinię czy moje wyniki mieszczą się w normie ??badania były wykonane w 4 dniu cyklu z zaleceniami lekarza. Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji 1,37 μU/ml Progesteron 0,37 ng/ml Prolaktyna (PRL) 22,31 ng/ml FSH 4,86 mIU/ml Testosteron 0,75nmol/l Siarczan dehydroepiandrostendionu (DHEA-S) (K27) 281,6 μg/dl. Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko ale nic nie wychodzi to są pierwsze badania hormonalne jakie robiłam. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć proponuje wykonać także badanie nasienia u partnera