Czy badania immunochistochemiczne mogą wykluczyć chorobę?

Badania Immunohistochemiczne Dzień dobry mam takie pytanie, czy badania immunochistochemiczne mogą wykluczyć chorobę, czy służą do określenia jej pochodzenia?Mam 29 lat Jestem po biopsji cienko-igłowej oraz wycięciu węzła chłonnego z szyi. Wynik badania histopatologicznego jest niejednoznaczny, węzły chłonne są o zatartej budowie -AB.

Witam , mam za mało danych na temat stanu Pani zdrowia , powodów wykonywanej diagnostyki - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego! Proszę pozostawać pod kontrolą specjalisty prowadzącego! z.żurawski