Czy badanie krwi może coś wykazać?

Nigdy nie paliłem, nic nie zażywałem, 2 dni temu byłem odnieść koledze zeszyty, był on w zadymionym pokoju od marihuany, byłem tam z nim ok. 2 minut, a za tydzień mam badania na thc we krwi - czy może coś wyjść?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Przebywanie w zadymionym od marihuany pokoju nie daje wyniku pozytywnego w badaniu krwi na zawartość narkotyków. Może być Pan spokojny, jeżeli sam nie palił ani nie zażywał substancji psychoaktywnych.

Pozdrawiam