Czy badanie można robić, gdy bierze się żelazo?

Mam 28 lat i anemie hem 10,7 biorę żelazo. Od jakiś 10 lat mam słabe wyniki i co jakiś czas brałam żelazo. Nie mam obfitych miesiączek trwają ok 4 dni mam też refluks żołądka biorę mesopral, od jakiegoś czasu zauważam czerwoną wodę po oddaniu stolca czy powinnam zrobić badanie na krew utajona, czy to może po prostu od czerwonego jedzenia. Ciągle czuję się słabo, czy takie badanie można robić gdy bierze się żelazo? Inne wyniki mam dobre oprócz moczu bo ciągle wracają infekcje. Brak uczelnia na gluten

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania podstawowe z krwi i koniecznie udac się do lekarza rodzinnego