Czy badanie potencjałów wzrokowych wywołanych może spowodować napad padaczkowy?

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy badanie potencjałów wzrokowych wywołanych może spowodować napad padaczkowy? 4 lata temu wykonywałam badanie EEG (ze względu na silne mioklonie), co prawda napadu padaczki nie miałam, ale zapis nie do końca był prawidłowy, m.in.: Zanotowano jednorazowo napadowe wyładowanie fal wolnych i theta, obejmowało ono wszystkie odprowadzenia, czas trwania 2 sec. Prowokacja oddechowa (HV) zwiększa ilość fal patologicznych - okresowo wzrasta ilość fal theta.

EEG przed 4 laty ze zmianami napadowymi po stymulacji błyskami światła /Fs/ i po hyperwentylacji/Hw/
Czy nie ma objawów tężyczki,
Proszę to omówić z NEUROLOGIEM leczącym