Czy badanie USG doppler jest płatne ze skierowaniem?

Witam. Mam pytanie: czy badanie USG dopplera jest płatne jeśli otrzymam na nie skierowanie z ośrodka zdrowia?

Witam serdecznie,

Zależy czy lekarz kierujący na badanie ma podpisaną umowę z NFZ oraz czy gabinet w którym ma być wykonywane badanie USG ma umowę na wykonywanie badań w ramach NFZ. Sugeruję udać się do lekarza kierującego na badanie w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Pozdrawiam.