Czy badanie USG wykryje zagęszczenie w piersiach?
Witam mam pytanie czy usg wykrywa zageszczenie w piersi???

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Badanie USG pozwala określić strukturę budowy piersi oraz obecność zmian ogniskowych, dających specyficzny obraz.
Odpowiedź na Pani pytanie brzmi: tak.