Czy bardzo boli oko po operacji zeza?

Witam. Mam 25 lat. Jutro rano będę miał operacje zeza rozbieżnego w Bydgoszczy. Czy bardzo boli oko po operacji? Po jakim czasie oko wraca do ,,normalnego" wyglądu? Po jakim czasie można wrócić do pracy?

Witam.na pewno trochę będzie bolało. Będą założone szwy na mięśnie oczne przesuwane przyczepy. Mięśnie bolą tak jsk po siłowni. Natomiast dość często są odczyn na szwy. Do 2 tyg powinny ustąpić obrzęki po szwach. Zależy to tez od rozleglosci zabiegu na mięśniach ocznych. Bedzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie