Czy będą problemy podczas stosunków gdy ona straciło dziewictwo z innym?

Witam panów ekspertów. Za miesiąc ślub, znam moją żonę od dziecka. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, powierzała mi wszystko. Gdy miałem 14 lat dowiedziałem, się, że nie jest dziewicą. Została zgwałcona - winowajca do dzisiaj odpokutował za swe czyny i dalej pokutuje, lecz nie powiedziała ona nikomu tylko mnie i jeszcze jednej osobie. Moje pytanie brzmi następującą - jestem bardzo przejęty tą sprawą więc chciałbym stanowczą i wyraźną odpowiedź - czy będą problemy podczas stosunków między nami, gdy ona straciło dziewictwo z innym? Czuję się delikatnie zrażony, gdyż chciałbym dla niej jak najlepiej, a sam jestem prawiczkiem. Również chciałbym dowiedzieć się, jakie działania mam podjąć. Nie wiem co robić, jestem zakłopotany. Proszę o doskonałą radę. Pozdrawiam, Kuba.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Myślę, że problemem nie jest fakt, iż żona straciła dziewictwo z innym, tylko to, w jaki sposób je straciła. Skoro winowajca jest ukarany, to znaczy, że żona musiała zeznawać i dzielić się tym tragicznym doświadczeniem z innymi osobami. Z drugiej strony dzięki temu miała szanse skorzystać z pomocy psychologicznej, która po takich przeżyciach jest zupełnie niezbędna. Jeżeli żona była objęta pomocą specjalistyczną, to jest szansa, że jej życie seksualne nie będzie przywoływało przykrych wspomnień.
Niestety jednak, niezależnie od przebytych doświadczeń problemy seksualne mogą pojawiać się w związkach. Nie jest możliwe zatem, aby dać Ci "kategoryczną" odpowiedź, taką o jaka poprosiłeś w swoim pytaniu.

Serdecznie pozdrawiam.