Czy będąc dziewicą, mogę wykonać USG dopochwowe?

Dzień dobry Byłam dzisiaj u ginekologa. Mam 29 lat i niewspolzylam. Bardzo bolesne badanie miałam, coś Pan doktor Mo włożył, aż zawylam z bólu. slabo się czuje po wyjściu od niego, boli i lekko piecze jak oddaje mocz i miałam krew na papierze. Czy uszkodził mi błonę? Wypisal skierowanie na badanie USG dopochwowe. Czy jak się jest dziewicą to można je zrobić? Ogólnie dziwnie się czuje, nie miałam tak jak byłam kiedyś u innego ginekologa. Dziękuję za odp. Z poważaniem Kinga

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ponownie do ginekologa sadze ze innego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć