Czy będę mieć problem ze znalezieniem pracy po operacji na stożek rogówki?

Witam, 1.5 roku temu miałem operacje na stożek rogówki. Mam zatrzymanie rozwoju choroby i widzenie w tym oku około 50% w korekcji soczewkami. Obecnie studiuje inżynieria zarządzania, praktycznie na każdym stanowisku po tym kierunku wymagane jest prawo kat.B czy to znaczy, że będę miał problem by znaleźć pracę? Obecnie mam prawo jazdy kat.B i nie mam żadnych trudności w prowadzeniu auta.

Witam widzę ze Pan nadal pyta i oczy juz są zaopatrzone w soczewki i po zabiegu. Pyta Pan czy się prawo w Polsce zmieni. Myślę że nie.jeżeli natomiast ma Pan swojego okuliste to ten okulista Panu odpowie czy da zdolność do pracy kat B do użytku służbowego. Pozdrawiam serdecznie