Czy będę mógł w końcu odstawić Propranolol?

witam od 9 miesiecy biore propranolol 10 mg 3 razy dziennie pom 2 tab biore z powodu wysokiego cisnienia i tetna bylem un kardiologa zrobil mi holter im powiedzial ze mam silne palpitacje serca i nakazal kontynuacje leku ma mi robic jeszcze za 6 mcy USG serca czy kiedykolwiek odstawia mi ten lek czy bede go bral juz do konca zycia? Po leku czyje sie bardzo dobrze.

Lek. Paweł Szadkowski

Wszystko zależy od Pana stanu klinicznego i choroby z powodu, którego Pan ten lek przyjmuje. Na podstawie Pana opisu i bez dokładnego badania oraz analizy historii Pana choroby nie można powiedzieć jak długo wymagać będzie Pan leczenia. Sugeruję stosować się do zaleceń kardiologa.