Czy będę mogła normalnie chodzić?

Witam, mam spiralne złamanie podudzia prawej nogi na wysokości około 10 cm powyżej kostki. Miałam zabieg złożenia kości 16 dni temu. Cyt. z wypisu , zamknięta repozycja złamań pod kontrolą RTG TV ze stabilizacją gwoździem śródszpikowym. Teraz chodzę o kulach, nie obciążając nogi, i niepokoi mnie bardzo to, że kolano jest znacznie przekrzywione, w stosunku do swojej stopy . Próbuję korygować na siłę, żeby kolano układać prostopadle do stopy ale, to się nie udaje, stopa jest odchylona w bok i za nic, nie mogę jej dociągnąć, do tego stopnia, tak jak mam w zdrowej nodze. Chodzę krzywo kolano przy wykonaniu kroku przechyla się aż na połowę drugiej nogi tej zdrowej. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów, i mówiłam o tym doktorowi. Lecz on mi na to że czasami, tak się zdarza na operacjach. Proszę więc o poradę co w tej sytuacji mam robić Czy będę mogła normalnie chodzić,

możliwe że doszło do przemieszczenia rotacji stopy względem kolana, jeżeli się tego od razu nie skoryguje będzie problem