Czy będę mogła po tym zabiegu karmić?

Od trzech tygodni karmię piersią. Prawa brodawka zrobiła się czerwona i bolesna. Nie ma na niej ran i uszkodzeń. Lekarz ginekolog zrobił usg i wykrył 4 cm torbiel. Mam się zgłosić na jej "opróżnienie" biopsją, bo podobno to ona a nie brodawka tak boli. Jest tuż za nią umiejscowiona. Czy będę mogła po tym zabiegu karmić?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest pokarm w tej piersi? sądzę że lekarz prowadzący leczenie pokieruje w dalszym postępowaniu. ew proponuję udać się do doradczyni laktacyjnej.