Czy będę musiała przeleczyć zęba kanałowo?

Witam, 14 lutego miałam zakładane wypełnienie w zębie 14, dziś jest 14 marca. Niepokoi mnie, że odczuwam ból w tym zębie podczas nagryzania a szczególnie gdy po ugryzueniu rozluźniam łuki. Czy muszę założyć nowe wypełnienie? Czy będę musiała ząb przeleczyc kanałowo? Jakie moga byc tego przyczyny?Dodam jeszcze, że ból nie jest silny i występuje wyłącznie przy nagryzaniu.

Przyczyn może być parę, może być "za wysokie" wypełnienie, co należy skorygować w gabinecie dentystycznym, jeżeli to nie pomoże, konieczna jest dalsza diagnostyka, w celu zweryfikowania przyczyny występującego dyskomfortu.