Czy beta hcg wskazuje na zajście w ciążę?

Witam serdecznie. Chcialam sie poradzic. Robilam dziś betw hcg i moj wynik ti 6.3. Wg. Tabelki wychodzi 3lub 4 tydzien ciąży. A mój lekarz po rozm.tel.powiedzial ze to nie ciąża. Już sama nie wiem co mam myśleć. Dodam że robilam test.w domu i wyszła lekko różowa druga kreska. Proszę o odp. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Dla pewności najlepiej powtórzyć badanie z krwi, aby ocenić, czy poziom betaHCG narasta.