Czy Betaserc jest skuteczny na zapalenie błędnika?

Dzień dobry. W sobotę zawróciło mi się w głowie i tak do teraz,gdy podniosę głowę do góry,gdy kładę się do łóżka ale podczas chodzenia nic się nie dzieje.Lekarz stwierdził zapalenie błędnika i oczopląs, przepisał lek"Betaserc" 24 mg. oraz skierowanie do laryngologa. Czy ten lek jest skuteczny na tę dolegliwość i czy konieczna jest wizyta u laryngologa? Mam 43 lata. Radosław S. dziękuję za odpowiedż.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruje stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i udać na konsultację laryngologiczną. Ww. lek stosowany jest m.in. objawowym leczeniu zawrotów głowy pochodzenia przedsionkowego.