Czy bez stosunku płciowego można zajść w ciążę?

czy bez stosunku plciowego mozna zajsc w ciaze tj. wyrzucajac smieci sperma z zuzytej prezerwatywy wyciekla mi na dlon.. 2minuty pozniej bylam w toalecie.. moglam miec jakies jej pozostalosci na dloni, czy moglam jakos przniesc plemniki w okolice pochwy i moglo dojsc do zaplodnienia???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli było to w miarę świeże nasienie teoretycznie jest taka możliwość. Niemniej jednak szansa na ciążę jest znikoma.