Czy bez założenia Holtera na podstawie jednego zapisu EKG można stwierdzić napadowe migotanie przedsionków?

Mam pytanie , czy bez założenia holtera , na podstawie jednego zapisu ekg można stwierdzić napadowe migotanie przedsionków? Czy jednak należy to potwierdzić poprzez założenie holtera. Od 6 lat co 5 miesięcy wykonywane ekg prawidłowe. Jestem hipochondrykiem. Może to nerwica spowodowała taki napad? Ciągle tylko myśle o chorobach.

Szanowna Pani,
internista, czy kardiolog może stwierdzić migotanie przedsionków na postawie EKG, wskazane jest leczenie hipochondrii metodą psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie