Czy bezpiecznie bedzie doczekac do wizyty u stomatologa we wtorek?

Witam.Jakis czas temu mialam rozpoczete leczenie endodontyczne zeba.W trakcie okazalo sie ze zab ten ma pekniety korzen i nadaje sie do ekstrakcji.Opatrunek z zebawy wypadl.Zapisalam sie na usuniecie tego zeba jednak od wczoraj nagle ten zab zaczal mnie bolec.Bol nie ma postaci ciaglej lecz objawia sie "czyms na.sposob wiercenia wewnatrz lub rwania od srodka" Czy ten bol swiadczy o tymze peknieciu czy poprostu wdal sie jakis stan zapalny.Czy bezpiecznie bedzie doczekac do wizyty u stomatologa we wtorek? Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl