Czy biała krostka w gardle wymaga wizyty u lekarza?

witam, od razu przechodzę do rzeczy - mam białą grudkę, czop , krostkę?? na migdałku wyskoczył mi dwa dni temu. Co mam z tym zrobić??. Larnygolog? czy to olać ??

A skąd my mamy wiedziec co Panu dolega jak my tej zmiany nie widzimy? Do lekarz poz lub laryngologa może się Pan udać lub nie na konsultację. Decyzja nalezy do Pana.