Czy białe plamki na penisie to objaw grzybicy?

Witam. Na moim penisie pojawiło sie dużo białych plamek i czasem trochę swędzą ;/ Mam pytanie, co to może być, bo to wygląda jak grzybica skóry i cały czas się powiększa ;/

ponad rok temu

Witam,
Zmiany, które Pan opisuje mogą odpowiadać grzybicy.
Warto by było, żeby się Pan udał do lekarza dermatologa, który skieruje Pana na badanie mikologiczne i włączy odpowiednie leczenie.
Proszę pamiętać o konieczności jednoczesnego leczenia Pana partnerki/partnera seksualnego.

Pozdrawiam