Czy białko kolagenowe różni się od kolagenu?

Witam mam pytanie czy białko kolagenowe różni sie od kolagenu czy jest jakaś różnica ? jaki kolagen najlepiej brac czy można sobie kupić taki podobny jak biorą osoby co ćwicza czy trzeba kupić w aptece i czy to sie rózni ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak różni się. proponuję udać się do lekarza ortopedy w celu ustalenia wskazań do odpowiedniej suplementacji.