Czy biały nalot na zębach może być spowodowany zarażeniem hiv?

2 tyg temu uprawiałem seks oralny z nieznajoma w gumce. Bylem strona bierna sam oral trwał niecałą 1 min poczym dokończyła reka. Wtrysk w gumce. Parę dni temu pojawił mi się biały nalot na języku czy mogę mieć hiv? Nie mam innych objawów. Mam 13 zębów do naprawy (pruchnica) czy to to?

Lek. Tomasz Budlewski

zakażenie hiv jest mało prawdopodobne i na pewno w tak krótkim okresie czasu się nie objawi. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.