Czy bieganie, gimnastyka i i jedzenie odpowiednich posiłków pomoże w schudnięciu?

Witam. Zaczęłam się odchudzać, już 2 dzień :D Czy bieganie, gimnastyka,np brzuszki i jedzenie odpowiedznich posiłków pomoże? Prosze o syzbką odpowiedz.

Witam serdecznie,

Brawo!!! Jest Pani na najlepszej drodze do sukcesu. Prawidłowo zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zdrowe odchudzanie. Proszę zadbać o jadłospis, który dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli chodzi o ćwiczenia fizyczne to stanowią one 30% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę. Ważne aby aktywność była systematyczna i sprawiała Pani przyjemność.
Powodzenia

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam! Oczywiście, że tak. Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej i zachowania pełni zdrowia. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska