Czy bieganie w miejscu daje takie same efekty, jak bieganie na powietrzu?

Mam 16lat, 157cm wzrostu i ważę 54kg! Bardzo chciałabym schudnąć 6kg :) Moje pytanie jest takie czy bieganie w miejscu daje takie same efekty jak bieganie na dworze? Mam zamiar biegać codziennie w miejscu przez 30min!
16 LAT ponad rok temu

Witam,
Twoja masa ciała mieści się w normie.
Efekty daje każda aktywność fizyczna.
Pytanie czy gdy biegasz w miejscu (zakładam, że w domu) - Twoje stopy chronione są przez buty, czy też nie.
Odpowiednie obuwie gwarantuje prawidłową stabilizację stopy, amortyzuje i zmniejsza ryzyko urazu.
Dlatego nie można o tym zapominać.
Bieganie na dworze umożliwia lepsze dotlenienie organizmu.
Pozdrawiam