Czy biegunka może być związana z miesiączką?

Jestem 9 miesięcy po porodzie. Miesiączkuje od 7 miesięcy spowrotem ich mam takie pytanie jak długo reguluje się miesiączka ? Jest owszem co miesiąc ale w rożnym natężeniu raz słaba raz obfita teraz Np mam trzeci dzień i bardzo bolesny skurcze i biegunkę . Czy biegunka jest związana z miesiączka ? Bo nic więcej mi nie dolega wiec wykluczam raczej jakieś zatrucia itp

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej rzadko jest związana Z krwawieniem miesięcznym. Sądzę że konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć oraz konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa I ewentualne wykonanie badań hormonalnych odnośnie cyklu miesiączkowego