Czy biegunka po posiłkach i krew z odbytu świadczą o raku jelita grubego?

Witam mam 41 lat w 2006 roku miałem wypadek samochodowy w którym miałem rozerwana wątrobę i rozerwany pęcherzyk żółciowy i od tamtej pory co bym nie zjadł to zagotuje mi się w zolodku i biegunka murowana ,bardzo zadko przy podcieraniu widzę niewielkie plamki krwi . Czy mogę podejrzewać raka jelita grubego.

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej prawdopodobne są hemoroidy. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć