Czy BIODERMA Sensibio AR krem aktywny może być bezpiecznie stosowany przez kobiety ciężarne?

Czy BIODERMA Sensibio AR Krem aktywny może być bezpiecznie stosowany przez kobiety ciężarne, czy też ze względu na niektóre składniki lepiej go unikać?

Lek. Tomasz Budlewski

ewentualne postępowanie wg zaleceń dermatologa, ogolnie stosowanie kosmetykow w jak najmniejszej ilości.