Czy biorąc Depralin 10 mg mogę bezpiecznie starać się zajść w ciążę?

Witam Mam pytanie czy biorąc Depralin 10 mg mogę bezpiecznie starać sie zajść w ciążę?? Czy lepiej odstawić leki? Z góry dziękuję za odpowiedź Katarzyna

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pani porozmawiać na ten temat z lekarzem psychiatrą, gdyż wszystko zależy od Pani stanu zdrowia. Jeśli dolegliwości, przez które rozpoczęła Pani leczenie są niewielkie, można odstawić leki (oczywiści w odpowiednim tempie), ale jeśli były to znaczne dolegliwości, czasem nie warto ryzykować nawrotu objawów. Dlatego musi Pani porozmawiać z psychiatrą i ustalić postępowanie.