Czy biorąc lek antydepresyjny Aciprex mogę starać się o dziecko?

Czy biorąc lek Antydepresyjny Aciprex , mogę starać się o dziecko?Chcemy z żoną starać sie o dziecko, ale ja biorę lek Aciprex, który muszę i chcę brać przy moim trybie pracy bo inaczej jestem bardzo nerwowy.Biorę Aciprex 10mg i biorę dziennie pól tabletki tego leku. Czy bezpieczne jest starać sie o dziecko biorąc ten lek? dzięki z góry za odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Obecnie nie zaobserwowano wpływu powyższej substancji czynnej na płodność u ludzi. Sądzę, że można się spokojnie starać się o dziecko.