Czy biorąc lek Cyclo 3 Fort nadal jestem narażona na zakrzepy?

od miesiąca puchnie mi prawa stopa,obrzęk jest głównie przy kostce,nie było żadnego urazu.noga nie bolała, teraz odczuwam lekki ból i przy dotyku lekkie pieczenie w jednym miejscu,byłam z tym u lekarza internisty lecz nie potrafił jednoznacznie określić przyczyny,stwierdził prawdopodobne problemy z krążeniem,przepisał cyklo 3 fort i maść.boję sie jednak strasznie zakrzepu,zatoru.czy biorąc te leki jestem nadal narażona na zakrzepy?czy udać się do naczyniowca?póki co specjalista nie przyjmuje.

Ten lek nie ma większego wpływu na zakrzep, mozna zastosować dodatkowo acard lub acesan. Jednak nie powinna się pani obawiać zakrzepu