Czy biorąc lek Lamitrin raz dziennie w dawce 50 mg urodzę zdrowe dziecko?

czy biorąc lek Lamitrin raz dziennie w dawce 50 mg urodzę zdrowe dziecko?

W żadnym wypadku( NIEBEZPIECZNE) nie wolno samowolnie leku odstawić.

Należy być dobrej myśli .Rodzą się zdrowe dzieci ,co widzimy w naszej praktyce i o tym proszę pamiętać.

Serdecznie pozdrawiam