Czy biorąc leki na erekcję przez jakiś czas można zostać impotentem?

Witam od miesiąca mam problem z erekcją, wcześniej 3-4 razy pod rząd nie stanowiły dla mnie problemu, teraz mam problem z jednym razem, mam problem z pobudzeniem mojej męskości, a gdy się uda to podczas stosunku często mi opada, nie czuję popędu. Miałem ostatnio stresujący okres czasu m.in. z powodu partnerki oraz nie ukrywam że mogę mieć podwyższony cukier, teraz niedługo będę się z nią widział i nie chciałbym w jej oczach wyjść na impotenta. Chciałem zapytać czy bezpiecznie będzie kupić jakiś suplement który wspomoże pracę mojego sprzętu. Czy biorąc leki na erekcję przez jakiś czas można zostać impotentem? Czy jest możliwe branie takich leków przez okres 10-20 z dobrymi efektami?. Jaki lek jest skuteczny bez receptu, który nie zrobi krzwydy. Dodam, że uprawiam sport. Często biegam, cwiczę. Mam 33 lata. Proszę o poradę i kontakt

Dzień dobry!

Suplementy diety dostępne bez recepty nie leczą zaburzeń erekcji. Właściwą drogą jest diagnoza lekarska, aby ocenić, jakie są przyczyny zaburzeń (od źródła zależy zaplanowanie leczenia) i czy w ogóle mamy do czynienia z zaburzeniem. Sporadyczne, krótkotrwałe obniżenie sprawności erekcyjnej może być naturalne, wytłumaczalne bieżącą sytuacją i nie wymaga interwencji farmakologicznej.

Pozdrawiam!