Czy biorąc te leki, mogę brać Viagrę 100mg?

Dzień dobry mam 34 lata leczę się na nadciśnienie tętnicze biorę leki Triplixam 10mg 2,5 10mg, Nebilenin 5mg, Tramide 5mg, Doxae 4mg z rana Doxar 4mg biore 2x dziennie z rana i wieczorem czy biorąc te leki mogę brać Viagrę 100mg ??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nie , proszę koniecznie udac się do lekarza kardiologa Ew lekarz specjalista zmodyfikuje dotychczasowe leczenie