Czy biust po powiększeniu implantami jest chłodniejszy?

Dzień dobry. Pytanie do lekarza chirurgi plastycznej. Zdecydowałam się na powiększenie biustu implantami i obecnie zbieram informację na ten temat. W internecie spotkałam się z opinią, że powiększony biust jest chłodniejszy w dotyku a nawet zimny. Czy jest to prawda? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam. Anita

Szanowna Pani,
oczywiście, że bardzo zależy to od przedoperacyjnego dopasowania odpowiednich wkładek, techniki wykonania operacji powiększenia oraz marki użytych implantów . Operację powinien wykonać fachowo jedynie specjalista chirurgii plastycznej, który w naturalny sposób dostosuje te wszystkie elementy do Pani wyglądu.
Zapraszam do odwiedzenia strony www.timeless.com.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej