Czy blizna na błonie śluzowej jamy ustnej nadaje się do wycięcia?

Witam, chciałam Państwa zapytac, czy blizne (albo jakiś zrost) na błonie sluzowej jamy ustnej, ktora lekko obniża punkcik na ustach - powstała grudka, nadaje sie do wycięcia ? Moge to zrobic po miesiącu od urazu czy jeszcze sie wstrzymać ? Do jakiego specjalisty udać sie z tym problemem ? Dziękuje.

Jak rozumiem to miesiąc od urazu = dość wcześnie i to zgrubienie powinno się wycofać. Chyba że przeszkadza i przy gryzieniu zostaje przygryzane wtedy można by wyciąć. Zasadniczo chirurgia szczękowa, choć na ogólnej także można by się pokusić.