Czy błona śluzowa po zabiegu koagulacji naczynka na przegrodzie nosowej odbuduje się?

Dzień dobry, 5 dni temu miałam robioną koagulację naczynka na przegrodzie nosowej.Przylożono mi na chwilę posmarowny czymś wacik i tak lekko pieklo.Podczas tego zabiegu pani doktor "skapnęło" z tego patyczka i ulecialo po przegrodzie na sam doł.Strupki już odpadły,ale nadal nie mogę tą dziurką oddychać.Nadal smaruję maścią emofix.Czasem się otworzy ale dosłownie na milimetr. Czy błona śluzowa po takim zabiegu się odbuduje? Jak tak to ile to potrwa?Czy w tej błonie będą nowe naczynka krwionośne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinna nastąpić odbudowa. Proponuje udac się do lekarza na kontrole