Czy ból brzucha i swędzenie dłoni może być związane z problemami z wątrobą?

Witam. Mam 22 lata, od roku mam stwierdzoną obecnosci wirusa opryszczki płciowej HSV przez lekarza lecz nie zostaly zlecone mi zadne badania potwierdzające. Od kilku dni budzi mnie w nocy bardzo mocne swedzenie stóp i dłoni, oraz piekący ból brzucha z prawej strony. Czy to moze oznaczać problemy z wątroba? Dziekuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć