Czy ból brzucha jest związany z ciążą?

witam. chciałabym się dowiedzieć czy ból brzucha jest związany z ciążą. współżyłam z chłopakiem na początku listopada. pod koniec grudnia dostałam miesiączki. jednak nie wiem dlaczego występują u mnie te bóle które nie są powiązane z żadną chorobą. czasami są silniejsze a czasami mniej. nie mam żadnych wymiotów jednak jestem dość senna ( tłumacze sobie że to dlatego że mało śpie- ok.5-6 h ) i ostatnio zauważyłam wydzielninę z pochwy.

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Możliwe iż Pani objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Bóle brzucha nie są specyficznym objawem ciąży. Sugerowałabym także wykonanie USG jamy brzusznej.