Czy ból brzucha przy zespole jelita drażliwego można wyleczyć?

Witam , mam pytanie do gastologa Prawdopodobnie mam zespół jelita drażliwego, od kilku miesięcy bez przerwy ciągle boli mnie brzuch. Moje najważniejsze pytanie jest taki czy zostanie to do końca życia ? Jak już zdążyłem się dowiedzieć jest to nieuleczalna choroba jednakże czy jest jakaś szansa że ból brzucha ustąpi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw należy ja potwierdzić. Proponuje udac sie do ldelarza rodzinnego, sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza gastroenetrologa