Czy ból brzucha spowodowało jakieś zapalenie?

Miałam okres 9 grudnia, był on troszkę dziwny, śluz był bardziej brązowy. Mam duże stresy, ale także współżyłam z moim chłopakiem. Okresu nie mam do teraz, spóźnia mi się 3 tygodnie, nie raz zdarzało mi się, że mi się spóźniał, bo nie mam regularnych, ale ten chyba za dużo:(. Czy to jest jakieś zapalenie, bo raczej nie ciąża?
ponad rok temu

Dzień dobry!
Zapalenie czy zakażenie dróg rodnych nie powoduje opóźnienia krwawienia miesiączkowego. Doszło więc albo do zaburzeń hormonalnych albo jest Pani w ciąży. Jeśli ostatni okres był 9 grudnia to krwawienie spóźnia się ponad miesiąc.
Powinna Pani zgłosić się do lekarza w celu stwierdzenia przyczyny.
Z poważaniem