Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból brzucha to skutek uboczny krążka Nuvaring?

Witam, wczoraj po raz pierwszy zastosowała antykoncepcję- krążek Nuvaring tak jak zalecił mi ginekolog - od pierwszego dnia miesiączki. Dzisiaj w nocy obudziły mnie straszne bóle podbrzusza i pleców aż w lazience zemdlalam parę razy. Wyciągnęłam krążek i dzisiaj sie czuje trochę lepiej ale odczuwam ból podbrzusza, żołądka...jakbym miała wszystkie organy obolale. Czy to są skutki uboczne krążka? Powinnam udać się do lekarza ? Zawsze miałam bolesne miesiączki Ale nigdy aż w takim stopniu i nigdy nie mdlalam. Pozdrawiam
KOBIETA, 26 LAT 10 miesięcy temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Paweł Szadkowski
87 poziom zaufania

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego ponieważ mimo, że takie bóle brzucha mogą być koincydencją z rozpoczęciem stosowania Nuvaring, to warto dokonać dokładnej oceny pani stanu klinicznego i wykluczenia innych ewentualnych patologii.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy