Czy ból genitalii jest związany z operacją przepukliny?

Witam. Mam pytanie dotyczące odbytej 3 tygodnie temu operacji na przepukline pachwinową prawostronną. Mam wstawioną siatkę, zostały przerwane 2 nerwy. Odczuwam ból w okolicach genitali przy dotyku. Czy ma to związek z tymi przerwanymi nerwami i czy to ustąpi z czasem??? Pozdrawiam

Witam , proszę koniecznie skontaktować się z operatorem!!! Ja nie jestem w stanie odpowiedzieć nic autorytatywnego nie będąc operatorem!!! z.żurawski