Czy ból głowy i drgawki mogą mieć coś wspólnego z obfitymi okresami?

Witam serdecznie , moja 13 letnia siostrzenica dostała ataku ( coś podobnego do epilepsji ) była w szpitalu i tam powiedzieli ze spadł jej wapń i dlatego tak się stało . Dodam ze w tym Czasie dostała okres i bardzo krwawiła ! Przed atakiem bardzo bolała ja głowa ! Teraz znowu ma dostać okres boli ja głowa znowu ma drgawki ! Czy może to mieć coś wspólnego z jej obfitymi okresami czy raczej nie ? Pozdrawiam

Szanowna Pani, związek z obfitym okresem jest mało prawdopodobny, należy wdrożyć diagnostykę w kierunku zaburzeń stężenia wapnia. Serdecznie pozdrawiam